להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

גרניט

גרניט מציג פתרונות ריצוף או משטחי שיש איכותיים מאוד בעלי מראה של אבן ממש עם כל העורקים והדוגמאות שניתן לראות באבני גרניט. הצבעים המיוחדים של אבני גרניט מוסיפים מראה יוקרתי ומהווים חלק משמעותי מעיצוב הבית. ריצוף או משטחי שיש מגרניט נועדו להחזיק מעמד לתקופות ארוכות מאוד וככאלו מחירם עשוי להיות גבוהה יותר. גרניט היא אבן בעלת שימושים רבים וכל שימוש שנעשה באבן לעיצוב הבית יכול להיעשות מגרניט.

השימושים השונים של אבני גרניט לצד מידע שימושי לגביהן מופיעים בעמוד זה וייעזרו לכם לקבל את הבחירה הנכונה בעיצוב הבית שלכם.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

שימושים עיקריים לגרניט

• ריצוף – ריצוף הבית באבן גרניט מכניס צבע ואווירה מדהימים לחדרי המגורים. הנראות של גרניט היא מיוחדת במינה.
• שיש – משטחי שיש מגרניט הם עמידים ואיכותיים ומוסיפים המון לחדרי המטבח. הגוונים השונים של אבני גרניט גם אינם מוחתמים בקלות, דבר ההופך אותם למתאימים במיוחד למטבחים.
• הרגשה – במיוחד במזג האוויר הישראלי, שימוש באבן כמו גרניט לריצוף הבית מכניס אווירה נעימה גם באוויר הקיץ החם.

יתרונותיו של הגרניט

• ריצוף בגרניט יוצר תחושה של חדרים חמים ומלאים.
• עמידות הגרניט מאפשר שקט לשנים רבות לאחר הבחירה, לכן חשוב לבחור גרניט בקפידה ולא להתפשר על ההחלטה.
• אבני גרניט מגיעות במגוון צבעים ודוגמאות אשר יכניסו מראה ייחודי לביתכם.

שאלות ותשובות

מה ההבדל בין גרניט לשאר האריחים?

בגלל השימוש בחומרים שונים לייצור אריחי גרניט, ניתן לחמם אותם לחום גבוהה בהרבה, דבר זה מקנה להם ציפוי חזק, טוב ועמיד יותר הניתן לליטוש.

מה מיוחד במראה של גרניט?

בגלל תהליך החימום, המראה שנוצר באריחי גרניט הוא כהה וחם יותר וכמובן בעל המרקמים והטקסטורות המרהיבות בהן הוא מגיע, ולכן מתאים למי שמחפש נראות כזו.

מה לחפש כשקונים גרניט?

מלבד איכות החומר, חשוב מאוד להתייחס לעלויות. גרניט בגלל האיכות של האבן, נחשבת יקרה יותר. לכן חשוב לבדוק היכן ניתן למצוא את המחיר הטוב ביותר לעבודה הטובה ביותר.

09-8606000 שלח הודעה