להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

אריחי פסיפס

פסיפס היא צורת אומנות הידוע עוד מימי קדם וגם בישראל נתגלו יצירות שהשתמשו בשיטה זו. הרעיון של פסיפס בבתי מגורים חוזר ואף תופס תאוצה בימינו ומציג בפנינו אפשרויות שוברות הרגלים בעיצוב הבית המודרני. עיצוב הבית בפסיפס אמנם לא נעשה בידי אדם המניח אבן אבן על הקיר או על הרצפה, אך הצורות והיצירות הקיימות הן ללא ספק יצירת אומנות. פסיפס נועד לתת אפשרות נוספת בעיצוב הבית ולשבור את הקווים הישרים והאחידים של עיצוב הבתים הנהוג בעולם היום. ניתן לשלב פסיפס בקירות השונים בבית וברצפה.

פסיפסים קיימים כבר אלפי שנים ובימינו עושים קאמבק מודרני ומסוגנן. מהם השימושים של אבני פסיפס ואיך ניתן להתאים אותן לעיצובי בית מודרניים? המידע הנחוץ בעמוד הבא.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

שימושים עיקריים לפסיפס

  • עיצוב – כמובן שהשימוש בפסיפס הוא קודם כל דקורטיבי ונועד לענות על ההצהרות העיצוביות של בעלי הבית.
  • תמונות – ניתן ליצור מפסיפס תמנות קבועות בקיר או על הרצפה ובכך קירות הבית הופכים גם לפריט אופנתי מעבר לשימושם המעשי.
  • חיפוי – חיפוי פסיפס מאפשר פתרון עיצובי נוסף למטבחים וחדרי אמבטיה ומכניס המון צבע לחדרים השונים.

יתרונותיו של הפסיפס

  • אחד מיתרונות הפסיפס הוא בגדלי האריחים המגיעים מגדלים קטנים מאוד עד גדלים בינוניים ומאפשרים גישה לכל נקודה והתאמה לחללים השונים.
  • בנוסף לחיפוי קירות, חיפוי רהיטים הוא פעולה פשוטה ונוחה יחסית בגלל משקל האריחים ומוסיף להם אלמנטים של צבע והתאמה לעיצובי הבית השונים.
  • בגלל אפשרויות הבאמת בלתי מוגבלות, פסיפס מאפשר עיצוב ייחודי ואף מקורי לחלוטין לבית.

שאלות ותשובות

ממה מייצרים אבני פסיפס?

אבני פסיפס מיוצרות מחומרים שונים למטרות שונות. ניתן למצוא אריחי פסיפס מקרמיקה לחדרי אמבטיה ואריחי פסיפס מאבן טבעית ושאר חומרים לשימושים השונים.

למה האריחים שראיתי בחנות מגיעים בגוונים שונים?

לכל אריחי הפסיפס צבעים וגוונים מעט שונים אך הגוון שלהם קרוב לשאר האבנים. ההבדלים האלו יוצרים את המראה הייחודי כאשר מחפים או מוסיפים אבני פסיפס לחדרי הבית.

מה משפיע על מחיר אריחי פסיפס?

בגלל ההבדלים לשימושים להם מיועד אריח פסיפס, קיימים גם הבדלים בתהליך הייצור שלו. תהליכים אלו משפיעים על רמת השחיקה של האריח, ספיגת המים שלו וכו'. כמובן שגם החומר ממנו עשוי האריח משפיע על המחיר.

09-8606000 שלח הודעה