להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

חיפוי שיש ואבן

חיפוי קירות בשימוש נכון הוא גם פרקטי וגם דקורטיבי. בחיפוי קירות המטבח או האמבטיה, הקירות נשמרים טוב יותר ומאריכים שנים. מלבד חיפוי נגד רטיבות, קיימים שימושים נוספים רבים אחרים לחיפויים השונים. חיפוי עמודי תמיכה ועמודים דקורטיביים, חיפוי חוץ, בריקים, פסיפס, קרמיקה ואבן טבעית, כל אבן והשימוש המתאים לה. עם מגוון אריחי החיפוי הקיימים ניתן להתאים את הסגנון לכל בית וליצור אופי ייחודי ומקורי לעיצוב הבית.

חיפוי קירות הוא חלק מעשי ועיצובי מהבית. חיפוי איכותי ימשיך איתנו שנים ארוכות, בעוד בחירה של חיפוי לא מתאים או עבודה לא טובה, עשוי לייקר את התהליך. כל המידע לעבודה איכותית מרוכז בשבילכם.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

5 דברים שחשוב לדעת על חיפוי שיש ואבן

  • בחיפוי אזורים עם רטיבות גבוהה יחסית, כמו מקלחת או מטבח, חשוב לא להשתמש באבן טבעית או בשאר אבנים נושמות. אבנים אלו סופגות את הרטיבות. בנוסף קשה מאוד להוריד כתמי אוכל או שמן מאריחים נושמים במטבח.
  • במקלחת בדרך כלל רצוי להשתמש באריחים מבריקים הנותנים תחושה של ניקיון ובמטבח אריחי מט המקנים חמימות.
  • לקדיחה בקרמיקה קיימת מקדחה מיוחדת וחייבים להשתמש רק בה, אחרת האריחים יישברו.
  • בחיפוי קירות האמבטיה כדאי לחפות רק עד גובה של שני מטרים. בחיפוי גבוהה מזה העובש שנוצר בתקרה חמור יותר משמעותית.
  • לא מדביקים קרמיקה חדשה על קרמיקה ישנה. עלויות הפירוק יחסכו לכם בהמשך עלות של הדבקת הקרמיקה מחדש ואף ישמרו על גודל המקלחת הקיים.

 

מדוע לבחור בשיש ישראל?

בחירת חיפוי שיש או אבן לחדרי הבית הוא משימה לא פשוטה, לכן הבחירה בשיש ישראל מקלה על התהליך. באולם תצוגה אחד המשתרע על שטח עצום, ניתן למצוא מגוון מדהים של אריחים שונים לחיפוי הבית, להתייעץ בצוות המקצועי שמכיר את העבודה לפרטייה, לקבל ייעוץ והכוונה לבחירת האריחים המתאימים לכם, ולדעת שעומד מאחורי הבחירה שלכם צוות בעל נסיון של שנים. החיפויים השונים מתאימים לחללים שונים בבית ולכן מצריכים את הידע הראוי לעיצוב הבית שלכם.

  • שיש ישראל ילוו אתכם לאורך כל תהליך עיצוב הבית שלכם.
  • הנסיון של צוות שיש ישראל בתחום החיפוי הוא מהמתקדמים בתחום.
  • הבחירה בשיש ישראל תקצר את תהליך הבנייה שלכם כאשר תבינו שכל מה שאתם צריכים נמצא במקום אחד.

 

שאלות ותשובות

איך להתאים חיפוי לחדר?

קיימים מספר גורמים אליהם יש להתייחס בבחירת חיפוי מלבד המראה. חשוב כמובן להתייחס לחומר ממנו עשוי החיפוי ולהתאים אותו לשימוש בחדר בוא הוא יורכב. קיימים גימורים שונים של חיפויים אשר יתאימו לשימושים השונים.

מה משפיע על עלות התקנת חיפוי?

התקנת חיפוי מתומחרת לפי גודל השטח אשר יחופה והקושי שבביצוע העבודה. כמובן שיש הבדלים במחיר בין בעלי מקצוע שונים וקיימות הנחות למטר מרובע בעבודות גדולות. חשוב גם לקחת בחשבון את ההובלה של האריחים בשכלול המחיר.

מתי צריך לבחור את חיפוי הקירות?

חשוב להתאים את חיפוי הקיר בשלב מאוד מוקדם של עיצוב הבית. עוד לפני בחירת הארונות כדאי לחשוב על אופי החדר ולהתאים לו חיפוי שיתאים לשאר הריהוט בבית.

09-8606000 שלח הודעה