להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

עיצוב רצפה

עיצוב רצפה מכיל בתוכו את כל פתרונות העיצוב הקיימים לחלק זה של הבית. בעיצוב רצפה ניתן להתייחס לריצוף, חיפוי רצפה, בטון מוחלק, פסיפס ועוד שלל אפשרויות. עיצוב הרצפה עבר תהליכים רבים בשנים האחרונות ומציג לפניכם פתרונות חדישים ומיוחדים אשר יתאימו לכל חלל אותו תרצו לעצב. בעזרת שיש ישראל אתם יכולים לבחור את הפתרון המוצלח והמתאים ביותר לביתכם אשר יוסיף מעט אור לחדרי הבית השונים.

עיצוב הרצפה אוגד בתוכו היום הרבה יותר ממה שהכרנו עד היום. האפשרויות הקיימות בפני מי שמבקש לעצב את רצפת הבית מרוכזות כולו במקום אחד.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

5 דברים שעליכם לדעת על עיצוב רצפה

  • בחללים קטנים בבית עיצוב הרצפה עם חומר דומה או זהה לשאר האלמנטים יכול להיות רעיון חכם מפני שצורה זו לא "קוטעת" את העיצוב ויוצרת המשכיות.
  • גם ברק ושימוש נכון בצבע חשובים על מנת ליצור גודל בחללים. הרבה צבע בחלל קטן הופך אותו עמוס וצפוף יותר.
  • להתייחס לחלונות גדולים כמו וטרינות בחדרים השונים ולהתאים את ריצוף החדר לריצוף הנראה מבעד לחלון.
  • משחק עם שטיחים ובדים שונים לעיצוב הרצפה יכול לתרום המון לאופי החדר.
  • התאמה של עיצוב רצפה לפונקציונליות החדר גם היא הכרחית בבחירה של עיצוב רצפה.

 

שאלות ותשובות

האם ניתן לבחור את עיצוב הרצפה לבד?

בעזרת בדיקה של המידע הקיים והתייעצות עם בעלי המקצוע השונים בהחלט ניתן להגיע לתוצאות מעולות. חשוב להשקיע זמן ומחשבה בבחירות עיצוב לטוו ארוך כלכך.

יש השפעה לגודל הזמנה על המחיר?

בהחלט. הזמנות גדולות במקרים מסויימים בהחלט יכולות להוזיל עלויות של פריטים מסויימים. זהו אחד היתרונות שבקנייה מרוכזת של פריטי עיצוב.

איך משפיעים על גודל החדר?

ליצירת אשליות אופטיות אשר יגדילו את החדר, ניתן להשתמש באריחים גדולים יותר ובקווים אלכסוניים. גם צבע האריחים משפיע על המראה.

Call Now Button
09-8606000 שלח הודעה